Novinky: sokol

Dorost se po demolici Nedvědic vyhoupl už na druhou příčku

26/10/2022

Dorostenci doma potvrdili roli favorita a rozdílem třídy přehráli v rámci 12. kola Krajského přeboru Nedvědice. V neděli odpoledne zvítězili vysoko 8:0, když o zisku tří bodů rozhodli už během prvního poločasu. Na vedoucí Ždírec nad Doubravou ztrácí svěřenci Jiřího Novického tři body. Do konce podzimu zbývají odehrát už jen dva zápasy. Bedrníci se představí na HFK a doma uzavřou půlsezonu s Lipníkem.…Číst dále

Juniorka utržila v Křižanově debakl

25/10/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova v 12. kole I. B třídy skupiny B prohráli na půdě Křižanova vysoko 0:6. Domácí rozhodli o svém vítězství už do poločasu, kdy vstřelili čtyři branky. Bedrníci zaznamenali sedmou porážku v podzimní části nejnižší krajské soutěže. S 11 získanými body zůstávají na průběžném 12. místě tabulky. …Číst dále

Po třetí výhře v řadě stoupáme tabulkou

22/10/2022

Fotbalisté Bedřichova dokázali v sousedském derby porazit v sobotu odpoledne Velký Beranov a připsat si třetí vítězství v řadě. Domácí  vítězství 4:1 rozhodli už během prvního poločasu. V předposeledním podzimním kole se Bedrníci představí v Koutech. Zápas 13. kola I. A třídy skupiny B začíná v neděli 30. října ve 14.30 hodin. …Číst dále