Novinky: sokol

NEUWIRTH: Vítězství v derby je důležité

22/10/2022

Na hrací plochu přišel až 20 minut před koncem. Přesto Matěj Neuwirth mohl nejdříve vstřelit pátý gól Bedrníků střelou z 20 metrů, projektil mu ale zastavila levá tyč a v závěru šel ještě sám na gólmana, ale také gól nevstřelil. Přesto byl spokojený, protože mužstvo zaznamenalo důležitou výhru v derby a posunulo se významně díky třemi získaným bodům tabulkou.…Číst dále

Kouč dorostu: Nedvědice ani HFK nesmíme podcenit

19/10/2022

Dorostenci Bedřichova v Krajském přeboru zaznamenali ve víkendovém 11. kole důležitou výhru 6:1 na půdě Velkého Meziříčí. Tři kola před koncem podzimní části ztrácí na vedoucí Ždírec nad Doubravou tři body. V neděli 23. října hostí svěřenci kouče Jiřího Novického předposlední Nedvědice. Zápas má výkop stanoven ve 12.30 hodin. …Číst dále

Céčko padlo v Telči. Rozhodující byla dvouminutovka

18/10/2022

Fotbalisté C-týmu Bedřichova prohráli v sobotu odpoledne v rámci 8. kola III. třídy Jihlavska na hřišti rezervy Telče těsně 2:3. Domácí si rozhodující náskok vypracovali během prvního poločasu, kdy vstřelili všechny tři branky. Dvě dokonce dokázali dát v rozmezí dvou minut. To se nakonec ukázalo jako rozhodující, protože Bedrníci sice dotahovali, ale smazat tříbrankovou ztrátu i vyrovnávacím gólem se jim ale už v druhé půli nepovedlo. …Číst dále