Novinky: výhra

Juniorka doma urvala důležitou výhru

31/10/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova v sobotu odpoledne zaznamenali důležitou výhru, když doma dokázali porazit v dramatickém závěru utkání Přibyslavice hokejovým skóre 6:5. Bedrníci vedli v poločase vysoko 4:1, soupeř se dokázal dotáhnout, ale domácí opět vedení dokázali navýšit. Hosté z Třebíčska se přesto nevzdali a opět se přiblížili na jednobrankový rozdíl ve skóre.…Číst dále

Dorost se po demolici Nedvědic vyhoupl už na druhou příčku

26/10/2022

Dorostenci doma potvrdili roli favorita a rozdílem třídy přehráli v rámci 12. kola Krajského přeboru Nedvědice. V neděli odpoledne zvítězili vysoko 8:0, když o zisku tří bodů rozhodli už během prvního poločasu. Na vedoucí Ždírec nad Doubravou ztrácí svěřenci Jiřího Novického tři body. Do konce podzimu zbývají odehrát už jen dva zápasy. Bedrníci se představí na HFK a doma uzavřou půlsezonu s Lipníkem.…Číst dále

Kouč dorostu: Nedvědice ani HFK nesmíme podcenit

19/10/2022

Dorostenci Bedřichova v Krajském přeboru zaznamenali ve víkendovém 11. kole důležitou výhru 6:1 na půdě Velkého Meziříčí. Tři kola před koncem podzimní části ztrácí na vedoucí Ždírec nad Doubravou tři body. V neděli 23. října hostí svěřenci kouče Jiřího Novického předposlední Nedvědice. Zápas má výkop stanoven ve 12.30 hodin. …Číst dále