Novinky: soustředění

Kouč Göth po divizním testu: S výkonem týmu jsem spokojený

25/2/2024

Fotbalisté A-týmu změřili v sobotu odpoledne na umělé trávě v Humpolci v rámci herního soustředění, které probíhalo o víkendu na Pelhřimovsku, síly s divizními Speřicemi. Po brance Romana Diviše dokonce Bedrníci šli v utkání do  vedení, ale soupeř ještě do poločasu otočil na 3:1 ze svého pohledu a stejným brankovým poměrem skončila i druhá půle. "I přes porážku jsem s výkonem hráčů spokojený," řekl po utkání hlavní kouč Jan Göth. Dalším přípravným zápasem bude v sobotu 2. března od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci duel s místním fotbalovým klubem. …Číst dále

Fotbalisté A-týmu zbrojí na jaro. Výběhem pokořili Šacberk

6/2/2024

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov se přes měsíc chystají na odvetnou část sezony v I. A třídě. Zimní příprava pro svěřence trenéra Jana Götha začala hned v prvním lednovém týdnu. Kádr polyká týdně tři tréninkové jednotky. Dvě z nich probíhají s míčem na umělce a jeden trénink je vždy zaměřen výhradně na nabírání fyzické kondice. …Číst dále