Novinky: tj

DOŠEK: Výhra nám obrovsky pomůže!

8/10/2022

AUTO STYLE CITY HRÁČ UTKÁNÍ se stal v souboji s Šebkovicemi krajní záložník a střelec branky na 3:0 z kraje druhé půle Vojtěch Došek. "Tahle výhra nám obrovsky pomůže do zbytku podzimní části, protože nám dá sebevědomí, které nám v zápasech chybělo," říká v rozhovoru pro klubovou televizi.…Číst dále

Kouč dorostu: Kluci si v deseti sáhli na dno

27/9/2022

Dorostenci v 8. kole Krajského přeboru doma prohráli se Ždírcem nad Doubravou 1:2. Od páté minuty hráli v deseti po vyloučení brankáře Vítka Povolného. Do brány se musel stáhnout stoper Štěpán Nečada. Svěřenci Jiřího Novického šli přesto v zápase do vedení, když se prosadil Doskočil. Hosté v závěru prvního poločasu vyrovnali a z kraje druhé půle dokázali strhnout vítězství na svou stranu. …Číst dále

Bartoň: Budišov jsme měli porazit. Bod je pro mě jako prohra

25/9/2022

Po půlhodině hry proti nejlepšímu střelci soutěže vytáhl skvělý reflexivní zákrok, kterým udržel pro Bedrníky průběžné vedení 1:0. Nakonec byl ale gólman Tomáš Bartoň v rozhovoru pro klubovou televizi plný zklamání, protože nakonec si se spoluhráči do tabulky připsal jenom bod za remízu s Budišovem - Náramčí 2:2.…Číst dále