Novinky: vítězství

Juniorka se vrátila na vítěznou vlnu

29/8/2022

Rezerva fotbalistů TJ Sokol Bedřichov si připsala třetí vítězství ze čtyř odehraných zápasů v nové sezoně nejnižší krajské soutěže a posunula se na průběžné třetí místo tabulky. Juniorka zůstává po výhře ve Stonařově 6:3 venku i nadále stoprocentní. V dresu nováčka soutěže se blýskl třemi zásahy Martin Kolman.…Číst dále

Juniorka vyhrála v Borech, rozhodl Diviš

14/8/2022

Fotbalisté B-týmu dokázali v neděli zvítězit v Borech a jako nováček nejnižší krajské soutěže ještě neztratili ani bod, když na půdě soupeře vyhráli 4:2. Rozhodující branku vstřelil v 30. minutě Roman Diviš.       …Číst dále

Béčko uspělo v derby. Porazilo Polnou

6/8/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova ve svém prvním zápase v nejnižší krajské soutěži zvítězili. Nováček I. B třídy skupiny B před vlastními fanoušky porazil v derby rezervu Polné těsně 3:2, když po poločase Bedrníci vedli o dvě branky. …Číst dále