Novinky: Starší

Žáci v divizi v odvetě s Prostějovem na domácí výhru nenavázali

18/5/2024

Starší žáci ve 23. kole divize v sobotu dopoledne prohráli s Prostějovem 2:7 (1:4). Domácí sice rychle prohrávali, ale dokázali záhy srovnat. Hosté, ale třemi brankami do poločasu rozhodli o osudu duelu. Auto Style City Hráčem utkání byl vyhlášen střelec prvé branky Bedrníků Dominik Dudák. Podívejte se na pozápasové rozhovory prostřednictvím klubové televize. …Číst dále

Kouč Votava: Není frajeřina vyhrát když se daří, ale když ti to v zápase nejde

17/5/2024

Starší dorostenci pod taktovkou kouče Davida Votavy zapsali v sobotu už čtvrté vítězství v řadě a čtyři kola před koncem vedou o bod tabulku Krajského přeboru. V sobotu 18. května  přivítají ve 13 hodin Lipník. Bude se hrát na hřišti ve Stáji.  …Číst dále

Votava po vítězství v Humpolci: Postup je v kabině zakázané slovo

7/5/2024

Šlágr 18. kola Krajského přeboru dorostu se hrál v sobotu dopoledne na stadionu v Humpolci, kde ho sledovalo 110 diváků. Důležitost utkání byla naprosto zřejmá, bodový rozdíl tří bodů mohli domácí smazat vítězstvím nad průběžným lídrem z Bedřichova. To se ale nestalo, protože Bedrníci rozhodli ve svůj prospěch v druhé půli po dvou brankách Patrika Cáhy a upevnili si tím pádem vedení v průběžné tabulce. Bedřichov nyní čeká trio domácích zápasů, i když utkání s Lipníkem odehraje na hřišti ve Stáji, v domovském stánku Sapeli Polná. V sobotu od 13 hodin přijede do Jihlavy Ždírec nad Doubravou.…Číst dále