Novinky: Jan

Cenný skalp lídra. Bory poprvé v sezoně vyšly bodově naprázdno

17/9/2023

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov dokázali v neděli odpoledne jako první obrat o body dosavadního lídra tabulky TJ Družstevník Bory. Před nejvyšší návštěvou sezony nováčka I. A třídy skupiny B porazili doma 2:1 (1:1). Svěřenci trenéra Jana Götha tak stáhli náskok na svého soupeře ze Žďárska na dva body. Bory přišly porážkou o vedoucí pozici v tabulce, kde je o bod předskočily Šebkovice. V příštím kole A-tým cestuje na půdu Měřína, kde se představí v sobotu 23. září od 15.30 hodin.…Číst dále

Kouč mladší přípravky: Věříme, že se kluci budou ještě zlepšovat

14/9/2023

Minulý týden v sobotu mladší přípravka nastoupila proti Polné a Bystřici. Polná do zápasu vstoupila do zápasu aktivněji a ujala se vedení 1:0. Bedřichovští se prosadili až v 15. minutě a od té doby začali konečně padat branky i do sítě Polné.…Číst dále

NOVÁK: Nedokážeme se sejít v plné sestavě

4/3/2023

Do zápasu nastoupil na hrotu útoku a vstřelil Bedrníkům obě branky. V druhé půli mohl zkompletovat hattrick, ale šibenici David Novák jen těsně minul. "Soupeř byl jednoznačně lepší. Výsledek o tom hovoří jasně. Zatím jsme se nedokázali sejít v plné sestavě, ale snad to dokážeme zlomit v posledním zápase na turnaji," říká nejlepší hráč hostujícího týmu.…Číst dále