Novinky: kopaná

Vodička: V remízu jsem věřil do poslední chvíle

27/8/2022

Nový kouč Bedřichova Jan Göth poslal Jiřího Vodičku do středu záložní formace a tenhle fyzicky nadupaný buldog se mu odvděčil parádním výkonem. V domácím mančaftu byl nejlepším hráčem na hřišti a po rohovém kopu Davida Laciny měl v druhé půli na hlavě dokonce vyrovnání průběžného stavu skóre, ale jeho ostrá hlavička proletěla ke smůle domácích jen těsně nad břevnem hostující svatyně.…Číst dále

Bedrníci míří na želetavský Juventus

20/8/2022

V neděli 21. srpna zajíždějí svěřenci trenéra Zbyňka Peštála na půdu Želetavy, kde od 16.30 hodin svedou boj o další tři mistrovské body v rámci 3. kola I. A třídy skupiny B. Půjde o souboj osmého se sedmým týmem tabulky. Utkání bude řídit trojice rozhodčích: Beneš Tomáš - Liška Zbyněk, Valíček Adam.…Číst dále

Na vítězný gól se čekalo 108 minut

13/8/2022

Fotbalisté Bedřichova dokázali odčinit porážku z Herálce, a Velkou Bíteš doma porazili po brankách Matěje Neuwirtha, Pavla Štěpánka a Martina Švaříčka 3:0. Domácí hlavně v prvním poločase předvedli několik velmi pohledných kombinačních akcí. Po přestávce šla úroveň hry dolů, ale přece jen v poslední minutě padla ještě třetí branka do sítě hostí, kdy skóre pečetil střídající Švaříček.…Číst dále