Novinky: novický

Kouč dorostu Novický: Na jaře nechci prohrát

8/11/2022

Kouč starších dorostenců Jiří Novický v obsáhlém rozhovoru pro klubovou televizi bilancuje podzimní část nejen Krajského přeboru, ale také I. A třídy, kde jsou dorostenci zatím bez bodu. "U staršího dorostu mě v sezoně iritují dva zápasy. Oba domácí, prohra se Ždírcem, kde jsme ztratili jednoho brankáře a pak remíza s Okříškami, kde se zranil druhý," říká s tím, že na jaře nechce prohrát a byl by rád, kdyby byli jeho svěřenci gólově produktivní.…Číst dále

Kouč dorostu: Nedvědice ani HFK nesmíme podcenit

19/10/2022

Dorostenci Bedřichova v Krajském přeboru zaznamenali ve víkendovém 11. kole důležitou výhru 6:1 na půdě Velkého Meziříčí. Tři kola před koncem podzimní části ztrácí na vedoucí Ždírec nad Doubravou tři body. V neděli 23. října hostí svěřenci kouče Jiřího Novického předposlední Nedvědice. Zápas má výkop stanoven ve 12.30 hodin. …Číst dále

Kouč dorostu: Kluci si v deseti sáhli na dno

27/9/2022

Dorostenci v 8. kole Krajského přeboru doma prohráli se Ždírcem nad Doubravou 1:2. Od páté minuty hráli v deseti po vyloučení brankáře Vítka Povolného. Do brány se musel stáhnout stoper Štěpán Nečada. Svěřenci Jiřího Novického šli přesto v zápase do vedení, když se prosadil Doskočil. Hosté v závěru prvního poločasu vyrovnali a z kraje druhé půle dokázali strhnout vítězství na svou stranu. …Číst dále