Novinky: video

Homola: Bylo to ubojované vítězství

16/10/2022

Do zápasu v Nedvědicích vtrhl záložník Šimon Homola jako velká voda. Nastoupil hned po poločasové pauze, ve středu hřiště vybojoval míč, a měl lví podíl na tom, že se jeho tým dostal poprvé v zápase do vedení. "Jsem za tohle vítězství hrozně rád. V minulém zápase jsem nepředvedl výkon, který by nasvědčoval tomu, abych hrál za A-tým, proto jsem rád, že se mi vstup do zápasu podařil," říká ryšavý záložník v dresu Bedřichova v rozhovoru pro klubovou TV.…Číst dále

15/10/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova v 11. kole I. B třídy skupiny B ukončili na domácím stadionu pětizápasovou šňůru bez bodového zisku. Na hlavní hrací ploše v Sokolovské ulici remizovali se Stařší 2:2 (1:2). Bedrníci dvakrát v zápase prohrávali a po zlepšeném výkonu v druhé půli stihli alespoň srovnat. V neděli 23.10. se představí od 14.30 v dalším kole na hřišti Křižanova. …Číst dále

VIDEOSESTŘIH: Připomeňte si výhru nad Šebkovicemi

13/10/2022

Podívejte se ještě jednou prostřednictvím pravidelného videosestřihu na domácí zápas A-týmu Bedřichova proti Šebkovicím, který Bedrníci zvládli a vyhráli vysoko 4:1, když hosté korigovali v závěru utkání. …Číst dále