Novinky: Bedřichov

Dorost se po demolici Nedvědic vyhoupl už na druhou příčku

26/10/2022

Dorostenci doma potvrdili roli favorita a rozdílem třídy přehráli v rámci 12. kola Krajského přeboru Nedvědice. V neděli odpoledne zvítězili vysoko 8:0, když o zisku tří bodů rozhodli už během prvního poločasu. Na vedoucí Ždírec nad Doubravou ztrácí svěřenci Jiřího Novického tři body. Do konce podzimu zbývají odehrát už jen dva zápasy. Bedrníci se představí na HFK a doma uzavřou půlsezonu s Lipníkem.…Číst dále

Juniorka utržila v Křižanově debakl

25/10/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova v 12. kole I. B třídy skupiny B prohráli na půdě Křižanova vysoko 0:6. Domácí rozhodli o svém vítězství už do poločasu, kdy vstřelili čtyři branky. Bedrníci zaznamenali sedmou porážku v podzimní části nejnižší krajské soutěže. S 11 získanými body zůstávají na průběžném 12. místě tabulky. …Číst dále

Mladší žáci mají nejlepší útok v Krajském přeboru

23/10/2022

Mladší žáci mají za sebou deset zápasů v Krajském přeboru. V nich dokázali nastřílet celkem 74 branek, což činí téměř 7,5 branky na utkání. Svěřenci trenéra Marka Zamazala se přitom pyšní i třetí nejlepší defenzivní činností. Ve stejné porci zápasů inkasovali 18 branek. Jen o tři víc než aktuální lídr z Pelhřimova, který dál vede tabulku o jediný bod. Žáci se podzimní částí nejvyšší krajské soutěže rozloučí v sobotu 29. října, kdy na domácím stadionu přivítají od 11 hodin Polnou. …Číst dále