Novinky: Bedřichov

DOŠEK: Bod z Koutů musíme bohužel brát

30/10/2022

Svou brankou v desáté minutě poslal Vojtěch Došek Bedrníky v Koutech už do dvoubrankového trháku. V utkání potvrdil svou formu, stejně jako celý tým, protože už do poločasu si hosté vypracovali vedení 4:1. Nakonec třígólové vedení ale stačilo jen na bod. "Musíme ho brát. Soupeř měl v závěru vyloženou šanci, kterou, kdyby proměnil, tak odjíždíme s prázdnou úplně," říká v rozhovoru pro klubovou TV krajní záložník.…Číst dále

Mladší žáci v derby přetlačili Polnou

29/10/2022

Mladší žáci ve svém posledním vystoupení v Krajském přeboru v sobotu dopoledne přemohli v derby Polnou. Zvítězili 3:2 a zimní přestávku opanují na průběžné druhé pozici, když končí o bod za vedoucím Pelhřimovem. Pro svěřence Marka Zamazala se přitom zápas nevyvíjel vůbec dobře, když po 25 minutách jeho družina prohrávala už 0:2. …Číst dále

VIDEOSESTŘIH: Nabízíme všechno důležité z derby

28/10/2022

Podívejte se ještě jednou na souhrn toho nejdůležitějšího z domácího zápasu 12. kola I. A třídy skupiny B. V derby Bedřichov hostil Velký Beranov a zvítězil 4:1, když vše podstatné se odehrálo už v prvním poločase.…Číst dále