Novinky: Hráč

Jediná branka rozhodla. Starší žáci doma padli v divizi s Kuřimí

6/4/2024

Starší žáci se v sobotu dopoledne v rámci 17. kola divize představili poprvé na jaře doma. V důležitém souboji dvou posledních celků tabulky nakonec padli 0:1, když jedinou branku v utkání vstřelil ve 34. minutě hostující Šimon Kaláb. Rozdíl mezi oběma mančafty se po odvetném duelu zvýšil už na pět bodů. Auto Style City Hráčem utkání byl vyhlášen domácí hráč Petr Janák, který převzal tradiční skleněnou plaketu ihned po zápase z rukou majitele společnosti Davida Cakla. …Číst dále

Divizní lídr na Bedřichově rozhodl o výsledku po přestávce

1/10/2023

Starší žáci v 9. kole divize nastoupili v neděli dopoledne doma proti lídru tabulky z Vyškova. Favorit duelu po poločase vedl jen o branku, kterou vstřelil už ve druhé minutě duelu. Rozhodující trefy přidal po přestávce a zvítězil nakonec 5:0. Bedřichov v tabulce dál zůstává na osmém místě z deseti, a to se ziskem čtyř bodů. Už v neděli 8. října se představí opět doma, když je přijede prověřit 1.SC Znojmo. Zápas začíná v 10 hodin. …Číst dále

Dokázali jste to! Vaše hlasy udělaly z Jakuba Götha hráče kola

23/8/2023

Po domácím zápase 3. kola I. A třídy skupiny B proti Budišovu univerzál v sestavě A-týmu notně naštvaný. Když totiž v závěru zápasu vstřelil vedoucí branku na 3:2, v rozhovoru pro klubovou televizi se po utkání svěřil, že ho ani na chvíli nenapadlo, že by společně s ostatními na hřišti nevyválčil tři body. Nakonec ale celek z Třebíčska vyrovnal a zápas proto skončil dělbou bodů. Náplastí pro muže, který s oblibou nastupuje s číslem 15 na dresu může být, že ho vaše hlasy na portálu fotbalunas.cz katapultovaly na ocenění Hráče celého kola I. A třídy skupiny B. Alespoň v této anketě velmi těsně porazil budišovského Milana Holubáře.…Číst dále