Novinky: utkání

« Všechny novinky

Jediná branka rozhodla. Starší žáci doma padli v divizi s Kuřimí

6/4/2024

Starší žáci se v sobotu dopoledne v rámci 17. kola divize představili poprvé na jaře doma. V důležitém souboji dvou posledních celků tabulky nakonec padli 0:1, když jedinou branku v utkání vstřelil ve 34. minutě hostující Šimon Kaláb. Rozdíl mezi oběma mančafty se po odvetném duelu zvýšil už na pět bodů. Auto Style City Hráčem utkání byl vyhlášen domácí hráč Petr Janák, který převzal tradiční skleněnou plaketu ihned po zápase z rukou majitele společnosti Davida Cakla. …Číst dále

Divizní lídr na Bedřichově rozhodl o výsledku po přestávce

1/10/2023

Starší žáci v 9. kole divize nastoupili v neděli dopoledne doma proti lídru tabulky z Vyškova. Favorit duelu po poločase vedl jen o branku, kterou vstřelil už ve druhé minutě duelu. Rozhodující trefy přidal po přestávce a zvítězil nakonec 5:0. Bedřichov v tabulce dál zůstává na osmém místě z deseti, a to se ziskem čtyř bodů. Už v neděli 8. října se představí opět doma, když je přijede prověřit 1.SC Znojmo. Zápas začíná v 10 hodin. …Číst dále

Bedrníci podlehli na úvod v přípravě divizní Staré Říši

3/2/2023

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov podlehli v pátek večer v prvním přípravném zápase na jarní část I. A třídy skupiny B divizní Staré Říši 0:3. Utkání se hrálo na umělé trávě v Jihlavě Na Stoupách netradičně na 3x30minut. Za vytrvalého deště a silného větru šlo o první přátelský zápas pro Bedrníky v zimní přípravě. …Číst dále