Novinky: Roman Diviš

Generálka s Žirovnicí vyšla vítězně. Za týden už A-tým hraje mistrák v Budišově

17/3/2024

Přípravu na odvetnou část I. A třídy skupiny B zakončili fotbalisté Bedřichova na umělé trávě v Pelhřimově vítězstvím nad Žirovnicí. Účastníka Krajského přeboru v neděli odpoledne v generálce přehráli 5:1 (2:1). Za Bedrníky se třikrát prosadil kapitán Roman Diviš a další dvě přesné trefy přidal krajní záložník Šimon Homola. Svěřencům trenéra Jana Götha začíná jarní část sezony druhé nejvyšší krajské soutěže v neděli 24. března, kdy tým zajíždí na půdu Budišova - Náramče. Zápas na hřišti mančaftu z Třebíčska začíná v 15 hodin. …Číst dále

Bedrníci půjdou do finále podzimu z prvního místa

29/10/2023

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov vyhráli třetí zápas na půdě soupeře v řadě. V Dukovanech zvítězili 4:2. Na hřišti nováčka soutěže vedli po 28 minutách už 3:0. Pak ale soupeř v závěru prvé a začátkem druhé půle snížil na 2:3. Konec dramatu učinil až druhým gólem v zápase Roman Diviš, který proměnil oba nařízené pokutové kopy a vstřelil tak už 16 branek v probíhajícím soutěžním ročníku I. A třídy skupiny B. V posledním utkání podzimní části druhé nejvyšší krajské soutěže přivítáme v dohrávce 1. kola Šebkovice. Zápas se hraje na stadionu v Sokolovské ulici v neděli 5. listopadu od 14 hodin. …Číst dále

Domácí neporazitelnost po výhře nad Želetavou trvá, příště opět doma

30/9/2023

Svěřenci trenéra Jana Götha zvládli vítězně sobotní duel 9. kola I. A třídy skupiny B, když doma porazili Želetavu těsně 2:1. O branky domácích se v průběhu prvního poločasu postaral Pavlíček a z penalty Diviš. V příštím kole se Bedrníci představí opět doma, když od 15 hodin v sobotu 6. října hostí rezervu Velké Bíteše.…Číst dále