Novinky: mladší

Některé akce byly oku lahodící, chválí Uhlíř mladší přípravku

6/10/2023

Dva zápasy v rozmezí několika málo dní prožili v minulém týdnu i fotbalisté mladší přípravky, konkrétně kategorie U 2015. Nejdříve zavítali na půdu Velké Bíteše, kde se utkali i s Velkým Meziříčím. Následoval  další dvojzápas, a to v neděli, kdy svěřenci trenéra Jana Uhlíře poměřili síly postupně s Havlíčkovým Brodem a Vrchovinou. …Číst dále

Týmové gesto "Armiho" Schwarzovi nechal penaltu kvůli hattricku

3/10/2023

Mladší dorostenci mají třetí vítězství v sezoně. Zvítězili na půdě Tisu v sobotu odpoledne vysoko 6:1. Po vyrovnané první půli rozhodli o importu tří bodů do metropole Vysočiny pěti brankami až v druhém dějství. Mužstvu v tabulce po šesti odehraných zápasech patří v I. třídě dorostu skupině A průběžné šesté místo se čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Pacov.  Teď mají Bedrníci pauzu a představí se až 15. října v 10 hodin na hřišti Třeště. …Číst dále

Kouč mladší přípravky: Věříme, že se kluci budou ještě zlepšovat

14/9/2023

Minulý týden v sobotu mladší přípravka nastoupila proti Polné a Bystřici. Polná do zápasu vstoupila do zápasu aktivněji a ujala se vedení 1:0. Bedřichovští se prosadili až v 15. minutě a od té doby začali konečně padat branky i do sítě Polné.…Číst dále