Novinky: A-tým

Bedrníci půjdou do finále podzimu z prvního místa

29/10/2023

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov vyhráli třetí zápas na půdě soupeře v řadě. V Dukovanech zvítězili 4:2. Na hřišti nováčka soutěže vedli po 28 minutách už 3:0. Pak ale soupeř v závěru prvé a začátkem druhé půle snížil na 2:3. Konec dramatu učinil až druhým gólem v zápase Roman Diviš, který proměnil oba nařízené pokutové kopy a vstřelil tak už 16 branek v probíhajícím soutěžním ročníku I. A třídy skupiny B. V posledním utkání podzimní části druhé nejvyšší krajské soutěže přivítáme v dohrávce 1. kola Šebkovice. Zápas se hraje na stadionu v Sokolovské ulici v neděli 5. listopadu od 14 hodin. …Číst dále

Bedrníkovský lazaret protáhl vítěznou šňůru

22/10/2023

Fotbalisté Bedřichova prodloužili v nedělním utkání 12. kola I. A třídy skupiny B svou vítěznou šňůru, když porazili Náměšť nad Oslavou - Vícenice nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Když jedinou branku utkání vstřelil v polovině prvního poločasu Jan Vorálek. V posledním venkovním utkání podzimní části zajíždí Bedrníci na půdu nováčka soutěže z Dukovan. Zápas začíná v sobotu 28. října v 14.30 hodin. …Číst dále

Vydřené tři body. Áčko uspělo na půdě Jemnicka

15/10/2023

Svěřenci Jana Götha zvítězili v sobotním odpoledním utkání na půdě 1.FC Jemnicko 2:1 a po nekompletně odehraném 11. kole I. A třídy skupiny B minimálně do nedělního podvečera se vrátili na průběžnou první pozici v tabulce druhé nejvyšší krajské soutěže. Z pěti odehraných zápasů na hřišti soupeře má A-tým pozitivní skóre 14:5 a vůbec poprvé inkasoval v duelu, ve kterém zápas dovedl do vítězného konce. V neděli 22. října nastoupíme doma ve 12. kole proti Náměšti nad Oslavou. Zápas začíná ve 14.30 hodin. …Číst dále