Novinky

Juniorka v azylu vydolovala bod, teď ji čeká derby

18/10/2023

Fotbalisté juniorky TJ Sokol Bedřichov v rámci 11. kola I. B třídy skupiny A vydolovali v neděli odpoledne cenný bod proti rezervě Ždírce nad Doubravou. Celek z Havlíčkobrodska dlouho vedl, ale nakonec dokázal srovnat necelých 20 minut před koncem Vojtěch Došek. Bedřichovský univerzál stanovil konečný výsledek utkání 1:1. V sobotu 21. října se Bedrníci představí od 14.30 hodin na půdě Rantířova.…Číst dále

Kouč Votava: Kdyby Stratil takhle pálil v bundeslize, tak to v RTL opakují celý týden

16/10/2023

Druhou výhru v řadě venku zaznamenali starší dorostenci v Krajském přeboru. V rámci 9. kola zvítězili nad Lipníkem ve Valči 3:0. Na vedoucí Okříšky už z druhé pozice ztrácí už jen bod. V neděli 22. října nastoupí svěřenci Davida Votavy k zápasu na půdě Bystřice nad Pernštejnem. Výkop zápasu je v 10 hodin. …Číst dále

Žáci v divizi vzdorovali favoritovi. Kroměříž udeřila až v závěru

16/10/2023

Starší žáci v rámci 11. kola divize podlehli doma Kroměříži těsně 1:2 (1:1). Jedinou branku domácího výběru vstřelil v sobotu dopoledne Michal Vacek. Hosté o importu tří bodů z metropole Vysočiny rozhodli pět minut před koncem. Bedrníci se v dalším kole představí opět doma. V neděli 22. října doma přivítají v regionálním derby Žďár nad Sázavou. Zápas začíná na hlavní hrací ploše v Sokolovské ulici v 9.30 hodin. …Číst dále