Novinky

Dorostenci přetlačili Okříšky a do jara půjdou z pozice lídra

31/10/2023

Starší dorostenci v posledním podzimním kole dokázali doma porazit Okříšky a tím pádem ho přeskočili v tabulce Krajského přeboru, kterou před odvetnou částí sezony vedou o dva body. O těsné výhře 2:1 rozhodl dvěma brankami kapitán Petr Brnický. …Číst dále

Žáci v domácí podzimní rozlučce s divizí nestačili na HFK

29/10/2023

V posledním domácím zápase v rámci podzimní části žákovské divize hostili svěřenci hlavního trenéra Jaromíra Pula na svém hřišti v neděli dopoledne 1. HFK Olomouc. Celek, který se průběžně přetahuje o průběžné vedení v tabulce, splnil v Jihlavě roli favorita, když vyhrál vysoko 7:0. O svém vítězství rozhodl už do poločasu, kdy vstřelil pět branek. Ve čtvrtek zajíždí starší žáci do Kroměříže (14.00) a v neděli 12. listopadu v 10 hodin uzavřou podzim na půdě Znojma. …Číst dále

Bedrníci půjdou do finále podzimu z prvního místa

29/10/2023

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov vyhráli třetí zápas na půdě soupeře v řadě. V Dukovanech zvítězili 4:2. Na hřišti nováčka soutěže vedli po 28 minutách už 3:0. Pak ale soupeř v závěru prvé a začátkem druhé půle snížil na 2:3. Konec dramatu učinil až druhým gólem v zápase Roman Diviš, který proměnil oba nařízené pokutové kopy a vstřelil tak už 16 branek v probíhajícím soutěžním ročníku I. A třídy skupiny B. V posledním utkání podzimní části druhé nejvyšší krajské soutěže přivítáme v dohrávce 1. kola Šebkovice. Zápas se hraje na stadionu v Sokolovské ulici v neděli 5. listopadu od 14 hodin. …Číst dále