Novinky: tj

Mladší dorostenci sahali doma po bodu

2/11/2022

Mladší dorostenci v krajské I. A třídě zatím dál marně čekají na první body do tabulky. V sobotu odpoledne na domácím stadionu v rámci 11. kola podlehli Pacovu 1:4. Hosté si do poločasu vypracovali dvoubrankové vedení, které po přestávce stihli domácí korigovat, ale soupeři z Pelhřimovska se opět povedlo odskočit a tím pádem si domů odvezl plnotučný bodový zisk. …Číst dále

Tříbrankové manko Kouty stáhly po pauze za čtvrthodiny

30/10/2022

Bedrníci vedli v Koutech do poločasu už 4:1, ale tříbrankové manko dokázal soupeř po přestávce během čtvrthodiny smazat. Hosté sice pak Doškem nastřelili ještě břevno, ale když ani domácí nedokázali v závěru duelu poslat míč z malého vápna do prázdné brány, rozešly se obě mužstva s remízou 4:4. Svěřenci Jana Götha dohrají podzim v sobotu 5. listopadu od 14 hodin doma odvetným zápasem s Herálcem. …Číst dále

Dorost se po demolici Nedvědic vyhoupl už na druhou příčku

26/10/2022

Dorostenci doma potvrdili roli favorita a rozdílem třídy přehráli v rámci 12. kola Krajského přeboru Nedvědice. V neděli odpoledne zvítězili vysoko 8:0, když o zisku tří bodů rozhodli už během prvního poločasu. Na vedoucí Ždírec nad Doubravou ztrácí svěřenci Jiřího Novického tři body. Do konce podzimu zbývají odehrát už jen dva zápasy. Bedrníci se představí na HFK a doma uzavřou půlsezonu s Lipníkem.…Číst dále