Novinky: žáci

Kouč Kubeš: Náš herní projev už se zlepšil

3/9/2023

Ve středu odpoledne odehráli svůj třetí zápas i nejmladší kategorie žáků U12.  Po Slovácku přijel na Vysočinu sousední tým se Zlína. "V prvních 20 minutách se trochu opakoval scénář z předchozích zápasů, bohužel jsme inkasovali rychlé branky. Po vstřelené brance Vítka Fašiny se, náš výkon zvedl. Kluci si uvědomili, že se můžeme soupeři aspoň trochu vyrovnat. Snažili jsme se dostupovat hráče soupeře a chodit do soubojů," popsal kouč Bedrníků Martin Kubeš.   …Číst dále

Kouč Lát po porážce od Zlína: Největší rozdíl byl v soubojovém chování

31/8/2023

Druhý zápas na domácí půdě odehráli v SpSM žáci U13. Ve středu odpoledne nastoupili na hlavní hrací ploše proti Zlínu a dokonce vstřelili v šesté minutě vedoucí branku. Nakonec ale hosté odvezli vysokou výhru 16:2 (4:2). V příštím 6. kole se svěřenci kouče Tomáše Láta představí na půdě Svratky Brno. Výkop zápasu je naplánován na jihu Moravy v neděli 10. září od 10. hodin. Půjde o souboj dvou celků, které zatím ještě v soutěži nebodovaly. …Číst dále

Mladší žáci jsou také mistři. Zaslouženě, říká kouč Marek Zamazal

14/6/2023

Mladší žáci napodobili své starší kolegy a i oni se stali mistry Krajského přeboru. V sobotu ve finálovém turnaji po nadstavbové části zvládli vyhrát oba své zápasy, a proto svěřenci Marka Zamazala mohli před druhou hodinou odpoledne zvednout nad hlavu mistrovský pohár pro celkového vítěze nejvyšší krajské soutěže. Příští soutěžní ročník čekají Zamazalovy hochy zápasy o patro výše, automaticky po postupu starších žáků, budou hrát divizi. Vítězství na finálovém turnaji v Polné na postup mančaftu vliv nemělo. …Číst dále